درباره ما

درباره ما

شرکت آرکا شیمی گستر سپیدار در سال 1397 با هدف واردات و تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و دارویی و با بهره گیری از نیرو های متخصص فنی و کارشناسان مجرب تاسیس شد.

سیاست اصلی شرکت، دسترسی مستقیم به منابع اصلی مواد اولیه خارجی و داخلی با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب به مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی می باشد.

این شرکت با ارائه اطلاعات مربوط به ماده های اولیه از جمله آنالیز کالا ، بسته بندی ، برند و کشور سازنده ، پیش فاکتور و فاکتور فروش  و همچنین اطلاعات مربوط به حمل و نقل و تحویل کالا به صورت مرحله به مرحله ، طی اقدامات و پیگیری های مستمر موجبات اطمینان خاطر و حفظ خشنودی مشتریان گرامی را فراهم می آورد.

سخن مدیر عامل

از بدو تأسیس آرکا شیمی گستر سپیدار در حوزه واردات مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی  با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد راهکارها، محصولات و خدمات با کیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر کشیم.

سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت کنیم و گسترش دهیم.

ما در آرکا شیمی گستر سپیدار مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ ثمر نشستنِ هر پروژه، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان. خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند.

تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی محصول، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب نمای حرکت خود در حوزه فعالیت خود قرار دهیم.

درباره ما

راه های ارتباط با ما

از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید  و مارا دنبال کنید