درباره ما
شرکت آرکا شیمی گستر سپیدار با شماره ثبت 550123 در سال 1397 با هدف واردات و تامین مواد اولیه آرایشی، بهداشتی و دارویی و با بهره گیری از نیرو های متخصص فنی و کارشناسان مجرب تاسیس شد.

سیاست اصلی شرکت، دسترسی مستقیم به منابع اصلی مواد اولیه خارجی و داخلی با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب به مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی می باشد.


این شرکت با ارائه اطلاعات مربوط به ماده های اولیه از جمله آنالیز کالا ، بسته بندی ، برند و کشور سازنده ، پیش فاکتور و فاکتور فروش  و همچنین اطلاعات مربوط به حمل و نقل و تحویل کالا به صورت مرحله به مرحله ، طی اقدامات و پیگیری های مستمر موجبات اطمینان خاطر و حفظ خشنودی مشتریان گرامی را فراهم می آورد.


از بدو تأسیس آرکا شیمی گستر سپیدار در حوزه واردات مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی و دارویی با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد راهکارها، محصولات و خدمات با کیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌ تصویر کشیم.


سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌ پذیر و همگامیِ مطمئن برای مشتریان است، محافظت کنیم و گسترش دهیم.

ما در آرکا شیمی گستر سپیدار مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ ثمر نشستنِ هر پروژه، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان.


خشنودی مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌ دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند.

تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی محصول، با شنیدن صدای مشتریان و تشخیص درست نیازهای بازار، مشتری را قطب نمای حرکت در حوزه فعالیت خود قرار دهیم.


راه های ارتباط با ما

از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید  و مارا دنبال کنید